دیپلم حسابداری

دیپلم حسابداری

مقدمه :

حسابداری فنی است که در سالهای اخیر در جهت ارائه اطلاعات دقیق تر و کمکهای موثرتر به مدیران و برنامه ریزان، دچار تغییر و تحول فراوانی شده است. در حال حاضر با توجه به تاثیر مهمی که عملیات و محاسبات حسابداری در برنامه ریزی های سازمانها و تصمیم گیریهای مدیران دارد، آموزش آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همچنین با توجه به توسعه فراگیر مؤسسات خدماتی ، تولیدی و صنعتی در بخشهای دولتی و خصوصی جامعه ، گسترش اطلاعات و وقوع رویدادهای مالی مختلف ، نیاز به حسابرسان ، کارپردازان و صاحب نظران امور مالی در سطوح مختلف روزافزون شده است. درپاسخ به این تقاضا آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری منتظران به تعلیم و تربیت هنرجویان مستعد در این زمینه نموده است.دیپلم حسابداری

مهارت های دیپلم حسابداری :

رشته مهارتی حسابداری دارای دروس زیر میباشد

نام مهارتکد استانداردساعت تئوریساعت عملیجمع کل ساعات
حسابدار حقوق و دستمزد3-39/34/1/4804012
حسابدار صنعتی درجه 21-10/12/2/35090140
حسابدار عمومی تکمیلی1-10/15/1/3/15991150
حسابدار عمومی مقدماتی1-10/15/2/56070130
رایانه کار حسابداری مالی1-10/18/1/5564096

نکته :

داوطلبان دریافت دیپلم حسابداری باید واحدهای درسی: پایه(سال اول دبیرستان)، عمومی ،اختیاری وتکمیل مهارت را در هنرستان(دبیرستان) روزانه یاشبانه گذرانده و واحدهای درسی مهارتی(تخصصی)  را در آموزشگاه آزاد منتظران فنی وحرفه ای بگذرانند.

هدف دوره:

این دروه برای افرادی که به تصدی سمت حسابداری و مدیر مالی شرکتها، موسسات و کارخانجات علاقه مند هستند و همچنین مایلند در دانشگاه در رشته حسابداری ادامه تحصیل دهند، مناسب است.

مخاطبین دوره:

افرادی که موفق به اخذ دیپلم نشده اند. تمایل به گرفتن دیپلم مجدد دارند. سال اول دبیرستان را به پایان رسانده وقصد انتخاب رشته و ادامه تحصیل در شاخه حسابداری دارند. فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه ها.

نحوه برگزاری این دوره :

 دوره های دیپلم حسابداری در آموزشگاه منتظران به صورت دو تا سه روز در هفته (صبح یا بعدظهر) برگزاری خواهد شد .

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با شهریه و زمان دقیق برگزاری این دوره دارید میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید :

مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما : ۵۳۲۴۱۶۱۶-۰۳۱ / ۵۳۲۳۳۳۸۵-۰۳۱

چنانچه خطوط شلوغ بود چند دفعه تلاش کنید