سخت افزار

سخت افزار

دید کلی :

تعمیرات سخت افزار یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه کامپیوتر در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد. علاقه مندان بهتعمیرات سخت افزار پس از ثبت نام در دوره، بسته ی آموزشی تعمیرات سخت افزار را در درب منزل دریافت مینمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره را به مرکز، گواهینامه معتبر تعمیرات سخت افزار را  مرکز آموزش منتظران دریافت نمایید.دوره های آموزشی سخت افزار

معرفی :

با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدت ، آموزشگاه منتظران با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی  تعمیرات سخت افزار   را برگزاری کرده . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی تعمیرات سخت افزار ، این دوره به صورت عمومی و خصوصی همچنین نیمه خصوصی برگزار می گردد .

آشنایی با فرآیند عیب یابی و برخورد منطقی و مبتنی بر علم با این مقوله می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها، صرفه جویی در مهمترین منبع حیات بشری یعنی زمان را نیز به دنبال داشته باشد. نرم افزارهای عیب یابی از جمله امکانات موجود و در عین حال بسیار مهم در این زمینه بوده که می توان از آنان به منظور عیب یابی یک کامپیوتر استفاده نمود. بدین منظور دوره آموزشی تعمیرات سخت افزار را به همه علاقمندان و فعالان این عرصه توصیه می نماییم.

نحوه برگزاری این دوره :

دوره های جامع تعمیرات سخت افزار در آموزشگاه منتظران به سه صورت تشکیل می شود

  • کلاس های خصوصی

  • کلاس های عمومی

  • کلاس های نیمه خصوصی

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با شهریه و زمان دقیق برگزاری این دوره دارید میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید :

مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما : ۵۳۲۴۱۶۱۶-۰۳۱ / ۵۳۲۳۳۳۸۵-۰۳۱

چنانچه خطوط شلوغ بود چند دفعه تلاش کنید